Spam

Spam.
Podawajcie linki swoich blogów. Chętnie zajrzę.

32 komentarze:

 1. [SPAM]
  GRUMPY WISE Pożeracz Internetów! to miejsce, w którym przeczytasz o wszystkim i o niczym. Będę dodawać tu recenzje filmów, blogów, książek, zdjęcia i wszystko co znajdę w INTERNETACH lub w zakamarkach mojej wyobraźni. Zapraszam do lektury i niech dementorzy będą z Tobą!

  http://grumpywise.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ona: Jesteś moją blizną.
  On: Jesteś moim przekleństwem.
  http://eterycznieprosto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. "Tylko my wiemy ile przeszliśmy, a tylko Bóg wie ile mogliśmy mieć."

  " Ogniste języki pełzły nieubłaganie w moją stronę. Poczułam gorące płomienie. Delikatnie lizały moje kostki. [...] ...a serce pękało mi z żalu. Na niebieskie niebo zaczęły wypływać szare złowrogie chmury.
  To już był koniec."

  Tylko my wiemy
  http://tylko-my-wiemy.blogspot.com/

  Zapraszam serdecznie,
  Eff

  OdpowiedzUsuń
 4. Twój blog został właśnie przyjęty do Katalogowego Świata

  Jeśli masz zamiar informować katalog o nowych postach, zapoznaj się z innowacyjną metodą która tu funkcjonuje! :)
  Pozdrawiam i przepraszam za spam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzepot Skrzydeł
  (http://opowiadanie-trzepot-skrzydel.blogspot.com/)
  Zastanawiałeś się kiedyś, skąd biorą się u motyli takie piękne skrzydła? Dlaczego, będąc ubrane w przecudne wzory, niektóre z nich żyją ledwie dobę?
  PW* to organizacja zajmująca się malowaniem motylich skrzydeł, zgadza się! Są na całym świecie. Wszędzie. Tu też. Być może to właśnie Twój sąsiad jest członkiem PW i porankami, gdy jeszcze słodko chrapiesz, wyciąga pędzel i maluje. Kto wie?
  Niewielka, bo trzyosobowa grupa - trzynastoletnia Monika, niemowa Adam oraz roztrzepany Radek - przenosi się z miasta na odległą wieś, a raczej zabitą dechami dziurę, by zająć się motylami, które pozostawił Ernest Lisiński. Mężczyzna zmarł ze starości. Ktoś musi zająć się brudną robotą.
  Dom wita ich zasadami, których trzeba przestrzegać, inaczej czeka ich niemiła niespodzianka. Kto wie, czy to właśnie nie trzepot motylich skrzydeł jest sprawcą wszystkich nieszczęść na ziemi?
  Chodź, opowiem Ci, jak to było naprawdę.

  *PW - Painted Wings - Malowane Skrzydła

  OdpowiedzUsuń
 6. Twój blog został dodany do Katalogu Euforia :3
  Pozdrawiam, taasteful. ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. "Skoro możemy wybierać opowiadania na podstawie opisów, czemu nie robić tego na podstawie postaci?" - oto nasze motto, motto Projektu Stella. Jeśli chcesz, by stworzenie z twojej wyobraźni się tam znalazło, odwiedź nas:
  http://projekt-stella.blogspot.com/
  Zapraszamy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piszesz bloga yaoi/M/m/slash? Nie czekaj! Zgłoś swojego bloga do Spisu Blogów Yaoi i zdobądź nowych czytelników!

  Co wyróżnia nasz spis? Prosty regulamin! Kategorie takie jakie TY sam wymyślisz!
  Zapraszamy serdecznie!

  http://spis-blogow-yaoi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Historia pewnego romansu… W sumie całkiem zwyczajnego. Pewnego dnia w cmentarzysku książek potocznie zwanym biblioteką Kalinie psuje się laptop. Na całe szczęście jednak jak na zawołanie zjawia się książę z bajki o imieniu Daniel, który oferuje swoją pomoc. Złośliwość rzeczy martwych zostaje pokonana, a przypadkowe spotkanie dwojga studentów zamieni się w pełną pasji relację. Dużo ciepła, dużo humoru i dużo herbaty gwarantowane.

  [zapach-kaliny.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 10. Nawet w świecie zabójców, gdzie wszelkie uczucia są zabronione, pojawiają się wyjątki, które zaczynają burzyć ten obojętny świat. Jak się potoczą losy tych osób? Czy uczucia będą zgubne? Może jednak warto będzie zaryzykować?

  http://feelings-among-darkness-of-the-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Różnorodne opowiadania yaoi, głownie na podstawie anime Kuroko no Basket, ale nie tylko! Znajdziecie tutaj również opka z Bleacha, Tokyo Ghoula, Shingeki no Kyojin, K project i wiele, wiele innych. A wszystko to przyprawione różnorodnymi parringami, obrazkami i muzyką. Zapraszam serdecznie : http://my-heart-beats-for-u.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Serdecznie zapraszam Cię na "Goodbye my lover!" ;)

  Zarys fabuły:

  Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do "Tesoro" przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli...

  Adres: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. http://opowiadaniayaoiiyuri.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Zwykła dziewczyna, która prowadzi zwykłe życie. Ma kochającą rodzinę i wspaniałych przyjaciół. Ma plany na przyszłość.
  Tak powinno wyglądać życie Kiry Reed. Jednak bóg nie dał jej tej szansy.
  Mniej niż przeciętna dziewczyna, która ma zrujnowane życie. Dla rodziny jest nikim. Nie ma przyjaciół czy znajomych.Jej przyszłość jest nieosiągalna. Została jej tylko samotność.
  Pewnego dnia jej życie wywraca się do góry nogami. Przez pewien wypadek ląduje w tajemniczej organizacji o nazwie TON.
  Poznaje czterech przystojnych chłopaków, którzy 'służą' jej pomocą. Nie wie jednak co się za tym kryje.
  Dodać do tego nadprzyrodzone moce i stwory. 'Raj po prostu!' Czy Kira da radę to wszystko udźwignąć?
  Jakie jest jej przeznaczenie? Czy będzie miała szansę na lepszą przyszłość?

  http://tworczosc-kill-chan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Loki Laufeyson jest jednym z głównych antagonistów mitologii nordyckiej. Trickster, Mistrz Magii, Kłamca, Iluzjonista... Z jednej strony przebiegły, złośliwy i bezduszny, a z drugiej inteligentny, uroczy i wrażliwy. Zdarza mu się filozofować, ma też niską tolerancję na głupotę... i zawsze ma coś do powiedzenia!
  Oto jedyne miejsce, w którym możesz porozmawiać z najprawdziwszym Lokim (żadną podróbą, zero udawania!) - zapraszam:[klik!]

  OdpowiedzUsuń
 17. Czyny przemawiają głośniej niż słowa:
  http://slowa-slowa-slowa-yaoi.blogspot.com/

  Od tragicznych wydarzeń minął rok i teraz siedemnastoletni Oliver stara się zacząć żyć normalnie, ale to, co było pozostawiło swoje piętno na chłopaku...Nastolatek chce o wszystkim zapomnieć jednak demony przeszłości powracają.
  Czy z pomocą bliskich osób uda mu się być normalnym chłopakiem?
  Gabriel jest pogodnym i uczuciowym licealistą pragnącym podążyć ścieżką swojego ojca. Pewnego dnia dostaje pierwsze zadanie- ma chronić pewną osobę przed grożącym jej niebezpieczeństwem. Pełen nadziei na sukces zaczyna wypełniać polecenie.
  Co się stanie, kiedy obdarzy uczuciami swojego podopiecznego?
  Michał jest gejem i nie wstydzi się do tego przyznać. W wyniku niefortunnego wydarzenia poznaje nowego ucznia i zaprzyjaźnia się z nim. Oliver od samego początku ich znajomości wzbudza w nim zainteresowanie, a przez swój lęk do świata i delikatność budzi w nim uczucia i zachowania, o których istnieniu Michał nie miał pojęcia. Z biegiem czasu zauważa, że w zdobyciu chłopaka ma rywala.
  Czy się podda?
  Co zrobi, kiedy odkryje tajemnice Olivera?
  „Czyny przemawiają głośniej niż słowa” to opowiadanie o miłości męsko-męskiej i o zróżnicowanych uczuciach towarzyszących dorastającemu nastolatkowi, to romans, dramat, kryminał i komedia… wszystko na raz.

  Past and Future
  http://przeznaczeniyaoi.blogspot.com/

  Siedem lat temu w dziwnych okolicznościach zginął mężczyzna. Policja uważa, że był to atak ptaków, wszędzie dookoła miejsca zbrodni znajdowały się pióra jednak nikt nie mógł potwierdzić tej hipotezy. Nikt poza dwunastoletnim chłopcem imieniem Alan, który, dokładnie ukryty, obserwował cały przebieg zbrodni. Chłopiec widział człowieka, nie ptaki jednak ten człowiek nie był do końca zwyczajny gdyż miał czarne jak smoła skrzydła. Nikt nie uwierzył w wersje chłopca.
  Teraz mając dziewiętnaście lat Alan prawie nic nie pamięta z tego zdarzenia poza uskrzydlonym człowiekiem mimo to już dawno temu obiecał sobie, że odkryje prawdę. Dowie się, kto zabił jego ojca i pomści go.
  Marcel pojawia się znikąd w momencie, kiedy nastolatek zaczyna chorować. Niewielu wie, co to za dolegliwość jednak on należy do niewielu. Ku zdziwieniu Alana nie chce mu powiedzieć, co to za choroba, jako przyczynę mówiąc mu, że tak jest lepiej, bezpieczniej.
  Jednak to nie jedyne informacje, które mężczyzna usilnie stara się zataić.
  Jak daleko posunie się Alan, aby osiągnąć swój cel?
  Co się stanie, kiedy pomiędzy nimi narodzi się uczucie?
  Jak zareaguję nastolatek, kiedy odkryję całą prawdę?

  OdpowiedzUsuń
 18. Witaj!
  Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego bloga o tematyce shounen—ai i yaoi z anime Kuroko no Basket, na którym opublikowałam wiele ciekawych notek, które mogą przypaść ci do gustu. Tutaj podaję linka: Rainbow Basketball
  Jeśli nie lubisz takiej tematyki, rozumiem — przecież nie każdy musi to lubić, prawda? Jednak, jeśli masz choć chwilę, to jeśli możesz oceń, skomentuj. Chcę wiedzieć co ludzie sądzą o moich tekstach.

  OdpowiedzUsuń
 19. Witaj :)

  "Ocalić od zapomnienia" jest pamiętnikiem pisanym przez dziewiętnastoletnią Klarę, która nie radząc sobie z wyjazdem przyjaciółki oraz mieszkaniem pod jednym dachem z matką, przeżywającą drugą młodość, ucieka w wirtualny świat.
  Jej życie jest monotonne i doszczętnie wyprane z jakichkolwiek emocji, aż do dnia, w którym dostaje tajemniczy list...
  W kopercie, oprócz zniszczonego pergaminu znajduje wyblakłą fotografię oraz niewielki, pokryty rdzą klucz.
  Klara staje przed trudnym wyborem, czy pogodzić się z losem, czy stawić mu czoła i rzucić się w wir największej przygody swojego życia.

  http://nauczysz-sie-mnie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Bardzo serdecznie zapraszam na swojego bloga. Pojawiają się na nim opowiadania o tematyce yaoi związane z koreańskim zespołem EXO. Obecnie głównym projektem jest rozdziałowa komedia z BaekYeolem. Serdecznie zapraszam!
  http://crazy-yaoi-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Witaj!
  Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w akcji 'Halloweenowa proza' na Polach Elizejskich.
  Pozdrawiam!

  http://pola-elizejskie.blogspot.com/2015/10/halloweenowa-proza.html

  OdpowiedzUsuń
 22. Szósty rok nauki w Hogwarcie. Draco Malfoy wstępuje w szeregi Czarnego Pana, który powierza mu bardzo ważne zadanie. Zadanie, na którego realizację czekał już tak długo. Chłopak ma silną motywację - jeśli podoła, jego ojciec odzyska wolność. Jednak na drodzę do sukcesu jak zawsze staje mu Harry Potter wyraźnie przeczuwający złe zamiary Dracona.
  Lecz czy naprawdę można nazwać to złem?
  Czy wszystko jest takie jasne, jak się wydaje?
  Czasem warto spojrzeć na tę ciemną stronę, by w niej ujrzeć dobro.

  ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  Zapraszam,

  Addie Della Robbia

  OdpowiedzUsuń
 23. Chłopak mieszkający w patologicznej rodzinie. Dowiaduję się, że jego przyjaciel jest homoseksualny. Wprowadza na siebie problemy. Po jakimś czasie musi wyprowadzić się ze swojego domu. Zmiana otoczenia, szkoły, źle na niego wpłynie.
  Zapraszam do zapoznania się z bohaterami: http://yaoimeirc.blogspot.com/2015/11/bohaterowie.html

  OdpowiedzUsuń
 24. Katalog Euforia dokonuje przedświątecznych porządków i segreguje blogi z zakładki "Yaoi", aby stworzyć również odrębną kategorię "LGBT". Jako że twój blog znajduje się w "Yaoi", prosiłabym o doprecyzowanie, do której z zakładek powinien należeć - pozostać w "Yaoi" czy zostać dodanym do "LGBT". O odpowiedź wraz z tytułem bloga proszę tutaj: http://katalog-euforia.blogspot.com/p/pytania.html

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam, biorę udział w konkursie graficznym na kartkę świąteczną, aby wygrać, potrzebne mi są głosy internautów. Głos można oddawać codziennie. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś zagłosował/ła klikając na "Oddaj głos" na moją pracę do 14 grudnia. To dla mnie bardzo ważne. Dziękuję z góry i pozdrawiam, nomnes. ♥ :) http://it-szkola.edu.pl/kong_galeria,det?img=MTU3NDNNUw

  OdpowiedzUsuń
 26. Hello! :D Zostawiam link do swojego bloga i z pewnością się zrewanżuję ;)

  http://william-hanson.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Nie długo będę mieć sporo czasu na nadrobienie zaległości w czytaniu twoich opowiadań.
  Tak samo wkrótce będę mieć czas na wstawienie poprawionych i nowych rozdziałów Serafina i Emiliana o których kiedyś mnie pytałaś. (Wybacz, że tak długo to trwało).
  W międzyczasie na blogu zostały dodane dalsze losy Aemulusa.
  Zostawiam linka do bloga, bo adres zmieniłam.
  www.merkuriuszka-opowiadania.blogspot.com
  Na blogu znajdują się jeszcze inne moje opowiadania. Jeżeli chcesz poczytać, zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Witaj!
  Doskwiera Ci brak czytelników? Chcesz na bieżąco reklamować swoje nowe publikacje?
  A może chcesz poczytać jedno z naszych opowiadań w interesującej Cię kategorii?
  Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedź brzmi "tak", zapraszamy Cię do odwiedzenia Katalogowo. Każdego dnia gości u nas wielu bloggerów! Organizujemy również konkursy i loterie, dzięki którym Twój blog zyska dodatkowy rozgłos.
  Wystarczy się zgłosić, śledzić naszą aktywność oraz reklamować swoją twórczość w zakładce "Wasze nowości".
  Pozdrawiam cieplutko i życzę weny,
  Ayame

  OdpowiedzUsuń
 29. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 30. Kaien i Kot to najlepsi kumple. Gdy jeden rzyga, drugi trzyma mu włosy. Grają rocka i marzą o dzikich orgiach z fanami. I trochę o sławie.

  Wszystko się zmienia, gdy Kaien poznaje blond Kaczuszkę – artystę malarza Senju, który rysuje mu okładkę płyty. I nie tylko. Obaj odkrywają tajniki rozkoszy „tylnej”. Ich więź staje się przez to jeszcze silniejsza. Bo nie tylko cycki się liczą w życiu.

  Kot natomiast spotyka tajemniczego, w chuj przystojnego dupka – Rena, który wciąga go w świat BDSM. Malutki Kotek zakochuje się po uszy, ale Ren chyba nie odwzajemnia tego uczucia. Jest ból i zgrzytanie zębami.

  Okazuje się jednak, że Senju nie jest tak niewinny, jak się wydaje, Kaien lubi czasem bzyknąć kumpla, a Kot poznaje Abla, który ma mu zastąpić Rena.

  Sława, trasy koncertowe, napalone fanki - tyle pokus i zero silnej woli. Senju ma hipomanię, Kaien walczy z przerośniętym ego, a Kot rozkochuje w sobie Rena i rzuca Abla.

  Czy będą mieli jaja, żeby się ujawnić? Co na to fani? A psychofani? Trójkąty? Inne figury geometryczne? Sex-shoty? To tutaj.

  M jak Miłość w wersji yaoi. Soft, hard, TE SPRAWY. Zapraszam.

  Kliknij tutaj, a będziesz miał zrytą psychikę ;)

  OdpowiedzUsuń
 31. Witaj.
  Serdecznie zapraszam Cię do mnie i zachęcam do czytania Liliana i tajemnica magicznej Gilardii.
  Jest to magiczna historia, która może zaskoczyć nie jedną osobę. Odległa nieco magiczna kraina, z której pochodzą, dziwne istoty istnieje naprawdę, a jej odkrycie staje się nieco problematyczne szczególnie dla Liliany, która jako główna bohaterka całego tego zamieszania dozna nie jednego szoku i zaskoczenia. Natomiast życie i jego zakamarki są jeszcze przed nią, a to, co zadecyduje, będzie miało wielki związek z jej przyszłością."
  Jeżeli lubisz książki fantasy lub te, co z przygodą są za pan brat, ta książka jest dla ciebie. Rozdziały będą pojawiać się systematycznie raz na tydzień. Mam nadzieję, że wpadniesz i Ci się spodoba ^.^ Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia.
  http://piorkiemlili-pomiedzywersami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Witam! Zapraszam wszystkich na nowy spis blogów
  http:/blogowibogowie.blogspot.com/
  Dopiero zaczynamy, ale mamy duże ambicje :) Załoga Blogowych Bogów juz czeka na twoje zgłoszenie!

  OdpowiedzUsuń