Bohaterowie

John
Wiek: ?
Szef mafii. Bardzo bogaty i wpływowy człowiek.
Bywa brutalny, gdy ktoś nie jest mu posłuszny lub gdy się go zdenerwuje. Zabił już wielu ludzi i nigdy nie cofa się przed użyciem broni, gdy to konieczne. Jako szef mafii bezwzględny i okrutny, lecz poza tym ma też swoją lepszą, łagodniejszą stronę.


Aki
Wiek: 17 lat
Tresowany od półtora roku niewolnik. Wydawałoby się, że przez to co przeszedł został zupełnie pozbawiony swojej woli, ale czy naprawdę?
Kiedyś buntowniczy, dziś jest aż do bólu posłuszny. Wiele razy próbował popełnić samobójstwo, stąd też kilka blizn na jego ciele. Wreszcie jednak zapragnął spełnić swoje marzenie i przyrzekł sobie, że za wszelką cenę przetrwa to wszystko i przeżyje, by móc je spełnić.


Hisato
Wiek: 28 lat
Członek mafii i prawa ręka Johna. Nieprzyjemny typ dla wszystkich poza swoim szefem.


Ren
Wiek: 20 lat
Pracownik Johna - członek mafii.
Opanowany i inteligentny chłopak, którego ciężko wyprowadzić z równowagi. Ale każdy, komu się to udało, pożałował. Ciągle znudzony, dlatego najbardziej lubi, gdy szef daje mu coś do zrobienia. Nie przepada za Hisato - z wzajemnością. Potrafi być naprawdę wredny i arogancki.


Yukio
Wiek: 17 lat
Pracownik Johna - członek mafii.
Miły, sympatyczny, wiecznie uśmiechnięty chłopak. Bije od niego pozytywna energia, jest wiecznym optymistą. Łatwo go zranić, zawsze bierze sobie wszystko do siebie, a wtedy najczęściej płacze. Aż ciężko uwierzyć, że należy do mafii i wśród innych jej członków zyskał respekt...

2 komentarze:

 1. Po opisie mniej więcej mogę zacząć się domyślać o czym to będzie. :D Świetnie ! Lubię takie klimaty, ale nie potrafię za ciekawie opisywać takich rzeczy, bo mój styl pisania jest zbyt ,,chaotyczny". Zapowiada się bardzo dużo czytania w niedługiej przyszłości. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak w opisie - będzie to o Johnie, który kupił sobie niewolnika :D Tak w skrócie można by to streścić.
   Liczę na to, że uda mi się nie spieprzyć tego pomysłu :P
   W każdym razie, zapraszam do czytania. :)

   Usuń